logo

Aicinām ciemos uz mūsu stendu pasaules vadošajā arhitektūras un būvniecības izstādē BAU 2019, kas notiks no 14-19. Janvārim Minhenē. Mēs atradīsimies Hallē B5 stendā Nr.10

Prezentēsim mūsu jauno produktu Glastik Prima, kas jau ir paspējies iegūt klientu simpātijas un daudzus citus mūsu produktus. Jūs būsiet laipni sagaidīti un uzņemti. Pie mums stendā Jūs varēsiet saņemt paraugus, katalogus un visu nepieciešamo informāciju.

Uz tikšanos!

norFM ERAF2

SIA “Glastik” 2017. gada 7. decembrī ir noslēgusi līgumu Nr. SKV-L-2017/593 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu komersantiem pasākuma ”Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds

 

Šogad, sadarbībā ar Latvijas investīciju un atīstības aģentūtu, Glastik piedalīsies starptautiskajā būvniecības izstādē Nordbygg, kas notiks no 10-13. aprīlim Stokholmā, Zviedrijā.

Nordbygg – Ir ziemeļeiropā lielākā no nozīmīgākā celtniecības industrijasizstāde ! Nordbygg 2016 gadā izstāde deva perfektu izaugsmi būvniecības
industrijā, celtniecības pakalpojumu un nekustamo īpašumu sfērā. Vairāk kā 900 dalībnieki no 30 valstīm piedalījās ar savām inovācijām, jauniem
risinājumiem un idejām.

Arī Glastik būs savs stends šajā izstādē. Izstādē tiks prezentēti gan esošie produkti, gan jaunākais mikroperforācijas risinājums. Mūsu stends atradīsimies hallē C14:58. Laipni lūdzam ciemos!

2017. gads mums ir sācies ar jauniem darbiem un interesantiem notikumiem. Šogad uzņēmumam Glastik SIA ir 10.gadu jubilejas gads un ir pienācis laiks modernizēt mūsu vizuālo tēlu. Pašalik esam darba procesā pie jauna kompānijas produktu kataloga izveidošanas un jaunas mājas lapas dizaina izstrādes. Mums ir izveidots arī jauns Logotips un jauna vizuālā identitāte. Uzņēmums šo desmit gadu laikā ir izaudzis un jaunā līmenī gatavs doties tālāk, un sasniegt vēl vairāk. Paldies Jums visiem par atbalstu šo izaugsmes gadu laikā.

Ja vēlaties saņemt mūsu jauno katalogu , lūdzu atsūtiet pieteikumu un mēs to Jums nosūtīsim.

 

18.09.2012.

Ar lepnumu varam paziņot, ka kompānija „Glastik” ir uzsākusi darbu pie jauniem projektiem, un mūsu ražotos akustiskos paneļus patreiz uzstāda Nacionālās bibliotēkas telpās!

Mums ir patiess prieks un gandarījums, ka mūsu ražotā produkcija ir novērtēta visaugstākajā līmenī un tiek izmantota Gaismas pils tapšanā!

Vienlīdz nozīmīgs un patiess gandarījums ir darbu sākšanu pie Saldus Mūzikas skolas modernizēšanas, kurā tiks izmantoti mūsu ražotie akustiskie paneļi un Šrēdera difuzori!

Sadarbībā ar mūsu Polijas partneri, kompāniju „INSIDE”, kompānijas „Glastik” ražotie paneļi ir uzstādīti Poznaņas apgabla pašvaldības ēkā. Līdz ar to varam būt lepni, ka esam spēruši vēl vienu soli eksporta virzienā.

No 2011.gada 19.-23. Oktobrim Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) atbalstīja mūsu dalību starptautiskajā būvniecības nozares izstādē „Bygg Reis Deg 2011” Lilestromā, Norvēģijā.

Tajā ir pārstāvēti lielākie Eiropas un Skandināvijas uzņēmumi, kas saistīti ar būvniecību un nekustamajiem īpašumiem. Latvija piedalījās ar LIAA veidotu kopīgu stendu vairākiem ražotājiem. „Glastik” piedāvāja apmeklētājiem iepazīties ar savu produkciju – sienu un griestu paneļiem, tai skaitā akustiskajiem un durvīm. Nozares speciālisti augstu novērtēja durvju inovatīvo dizainu, kvalitatīvo izpildījumu. Īpašu interesi izraisīja akustiskie risinājumi vides uzlabošanai sabiedriskās telpās.

 

Stenda foto

View the embedded image gallery online at:
http://glastik.lv/jaunumi#sigProIdde044c7ce7

Sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) mēs piedalījāmies būvniecības un mājokļu izstādē "Wohnen & Interieur", kas norisinājās no 12-20. Martam Austrijas galvaspilsētā Vīnē.

SIA Glastik

 • Juridiskā adrese:
  "Dižkačas", Ķekavas novads, Ķekavas pagasts, Latvija, LV - 2123
 • Ražotnes adrese:
  "Dižkačas", Ķekavas novads, Ķekavas pagasts, Latvija, LV - 2123.
  GPRS koordinātes:
  56° 48' 41.09448708", 24° 11' 11.19174576"
 • (+371) 29804296,
  (+371) 29415832
 • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Sazinieties ar mums

Ja Jums ir jautājums, tad uzrakstiet, un mēs noteikti atbildēsim.

  Mail is not sent.   E-pasts nosūtīts.

Google karte

Top